נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : אישורי בניה

המרכז להיתרי בניה

... (קרא עוד...)

מרכז היתרי בניה

"מרכז היתרי בניה" הוקם לצורך מתן שרות מלא ומקיף בתחום רישוי ואישורי בניה עם ניסיון של למעלה מ- 15 שנה ומתמחה במתן שרות מקצועי, ישיר ואמין לכל לקוחותינו.המרכז בנוי מאנשי מקצוע רבים המתמחים בהליך רישוי ובניה על כל... (קרא עוד...)

מהי תוספת בניה?

תוספת בניה היא תוספת שטחים למבנה קיים. לכאורה, נראה כי הוצאת היתר בניה לתוספת בניה הינו הליך פשוט מאוד אך הדבר כרוך בקבלת אישורים ועמידה בתקנים רבים המוגדרים לפי החוק.על מנת לבנות תוספת בניה לנכס, חשוב לעשות עבודת הכנה... (קרא עוד...)

מהו היתר בניה?

היתר בניה הינו האישור החוקי, שניתן ע"י הועדה המקומית לתכנון ובניה להקמת מבנה.היתר בניה מלמד מהו היקף זכויות הבניה למבנה, תיאור המבנה המתוכנן וגודל השטח עליו יוקם המבנה.הבקשה להיתר תיערך ע"י האדריכל, שמתכנן את המבנה, ותוגש... (קרא עוד...)

היתר בניה ותוספת בניה

היתר בניה הוא האישור שמעניקה הועדה המקומית לתכון ולבניה, בהתאם לחוק התכנון והבניה ותקנותיו, ובהתאם  לזכויות והוראות הבניה שנקבעו בתכנית החלה במקום. בניה או שימוש ללא היתר או בניגוד להיתר היא עברה פלילית.חוק התכנון... (קרא עוד...)

חריגות בניה

חריגת בניה הינה בניה המתבצעת ללא קבלת היתר כדין או סטייה מהיתר שניתן כדין.חריגת בניה יכולה לבוא לידי ביטוי בהגדלת זכויות בניה, שינוי ייעוד הקרקע, שינוי בגובה המבנה וכדומה.נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה באמצעות יצירת קשר... (קרא עוד...)

בניה בגג/חלל הגג

בבתים משותפים או בניה צמודת קרקע קיימת אפשרות של הוספת בניה על גג המבנה או לבנות בשטח חלל הגג. תוספת בנייה על הגג או בניה בחלל הגג תתאפשר כאשר קיימת תוכנית בנין עיר בתוקף המאפשרת תוספת בניה על הגג או בחלל הגג או כאשר דייר... (קרא עוד...)

מאמרים ברשת - תמא 38

רכישת דירה בפרויקט תמ א 38 27/05/2014, 12:02 pm החוקים והתיקונים שנוגעים לתמ"א 38 מקלים על ביצוע פרויקט חיזוק המבנה מבחינה כלכלית. בנוסף, דיירים רבים מודעים הן לחשיבות שיש לחיזוק הבניין בו הם מתגוררים, על מנת שיהיה עמיד בפני... (קרא עוד...)

אודות מרכז היתרי בניה

"מרכז היתרי בניה" הוקם לצורך מתן שרות מלא ומקיף בתחום רישוי ובניה עם ניסיון של למעלה מ- 15 שנה ומתמחה במתן שרות מקצועי, ישיר ואמין לכל לקוחותינו.המרכז בנוי מאנשי מקצוע רבים המתמחים בהליך רישוי ובניה על כל מרכיביו - החל... (קרא עוד...)

מתי יש צורך בהיתר בנייה

על מנת שהאדריכל יוציא את התוכנית האדריכלית לפועל, הוא צריך לקבל היתר בנייה. אותו היתר בניה ניתן על ידי הועדה המקומית לתכנון ובניה ומאפשר ביצוע בודות הריסה ובניה. מה כולל היתר בניה? היתר בניה יכלול מסמך של בקשה ואישורים... (קרא עוד...)

תקנות הפטור מהיתר

תקנות הפטור מהיתר על פי תיקון מס' 101 לחוק התכנון והבניה, החל מתאריך 1 באוגוסט 2014, ניתן לבצע עבודות בנייה מסוימות בפטור מהיתר, כמפורט בתקנות התכנון והבניה (עבודות ומבנים הפטורים מהיתר), התשע"ד-2014. להלן ההנחיות לבניה הפטורה... (קרא עוד...)

כך תקבלו היתרי בנייה

שלבים בעשייה רגע אחד לפני שתיישמו אישורי בנייה או היתרי בנייה, ראוי להבין את המשמעות. היתרי בנייה הם למעשה אישור חוקי הניתן באמצעות הועדה לתכנון בנייה. הועדה הינה מקומית והיא מעניקה את האישור על פי קריטריונים, בירוקרטיה... (קרא עוד...)

מהי בקשה להיתר ?

בקשה להיתר נערכת על רקע מפה טופוגרפית מעודכנת לחצי שנה אחרונה ותוגש לוועדה המקומית ערוכה בידי אדריכל, מהנדס מבנים, הנדסאי אדריכלות או הנדסאי בניין, בהתאם לתקנות המהנדסים והאדריכלים (רישוי וייחוד פעולות), התשכ"ז-1967 אשר... (קרא עוד...)

צורו קשר

תודה שבחרתם לכתוב לנו.נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה באמצעות יצירת קשר דרך האתר. מרכז היתרי בניה טל     :    072-2333888פקס   :    072-2740681סלולרי :    054-6560005דוא"ל  :    Office@hbn.co.il * שם:... (קרא עוד...)

רישוי עסקים

צו משרד הפנים מפרט את סוגי העסקים הטעונים רישיון עסק. לדוגמא: עסקי מזון, מפעלים, בתי מלאכה וכדומה.ניהול עסק ללא רישיון מהווה עבירה פלילית על פי החוק והעוסק בכך צפוי לצווי סגירה, קנסות גבוהים ואף למאסר ועל כן, אין לנהל עסק... (קרא עוד...)

קישורים שימושיים

• משרד הפנים – מנהל התכנון• מינהל מקרקעי ישראל• מרכז למיפוי... (קרא עוד...)

עיצוב פנים

עיצוב פנים הינה התמחות באדריכלות העוסקת בתכנון ובשינוי חללים פנימיים במבנים עד לפרטי פרטים. מעצב הפנים מחויב לדרישות הלקוח (מקום, תקציב, פונקציה וכדומה), ומתייחס ראשית לאדם בתוך הסביבה הבנויה, לצרכיו הפיזיים והנפשיים,... (קרא עוד...)

מרפסות

מרפסת היא אלמנט בנוי הנפוץ במבנים רבים ובולט ממנו כלפי חוץ. המרפסת נתמכת על ידי עמודים מתחתיה או נתלית כזיז והיא תחומה בצידה החיצוני על ידי... (קרא עוד...)

ממ"ד

מרחב מוגן הוא סוג של מקלט הנבנה בתוך מעטפת המבנה שאת יושביו נועד לשרת. מטרתו של המרחב המוגן היא לספק מיגון בפני התקפות אוויר והתקפות טילים שזמן ההתרעה בפניהן הוא קצר מכדי לאפשר גישה למקלט. גישה אל מקלט הנמצא באותה הקומה... (קרא עוד...)

מחסנים

מחסן הוא מבנה נפרד או חלק ממבנה אשר משמש לאחסון סחורה, חומרי גלם וכדומה וכן מבנה או חלק ממבנה המשמש לאחסון חפצים שאין בהם צורך... (קרא עוד...)


facebook

linkedin
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
נקסט מדיה - בניית אתרים לעסקים